Lēdiju kluba 1.pašdarinājumu tirdziņš

Pirms kāda laika pie mūsu organizācijas vērsās Marta (11 gadi). Viņa vēlējās uzzināt, kādā veidā mēs varētu sadarboties, lai sniegtu iespēju realizēt viņas radītos darbus – auskarus. Mēs protams sapriecājāmies par iniciatīvu un sākām apdomāt iespējas, kā rezultātā esam izveidojuši “Lēdiju klubu”. Lēdiju klubs pašlaik apvieno 5 meitenes un tas izsludina pirmo pašdarinājumu tirdziņu. Milzīgs paldies Egijai Leskavniecei, kura uzņēmusies savas meitas un viņas draudzeņu interešu pārstāvniecību.

Visi laipni lūgti uz Lēdiju kluba 1. pašdarinājumu tirdziņu. Tā kā visām bērnu darbībām neatņemama sastāvdaļa ir vecāku iesaistīšanās, laipni lūgti atnākt, apskatīties un pieteikt sevi un savus bērnu nākošiem pašdarinājumu tirdziņiem!

Mūsuprāt, šeit jau neiet runa par naudas pelnīšanu, bet gan par izdevumu segšanu – izejmateriālu kompensēšanu realizācijas gadījumā. Ja Jūsu bērni kaut ko darina, atnāciet un iepazīstaties ar mums. Varbūt ar laiku un Jūsu palīdzību mēs varētu izveidot ko līdzīgu “Andelai-Mandelai”, tikai priekš bērniem!

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s