Mūsu darbi

Bērnu radošās stundas ir Sociāla aktivitāte, kura norisinās Nodibinājuma Dessert Place sabiedriskās darbības ietvaros. Tās ir bezmaksas radošās nodarbības bērniem vecuma grupās no 3 līdz 5 un no 5 līdz 7 gadiem. Nodarbības notiek pedagoga Solvitas Koks vadībā divas reizes nedēļā. Tā ir lieliska iespēja bērniem un vecākiem pavadīt laiku radošā vidē. Uzzini vairāk……..

Meet Your Artist (Satiec savu mākslinieu) ir  notikumu cikls, kurš notiek Nodibinājuma Dessert Place sabiedriskās darbības ietvaros. Šī notikuma galvenais vadmotīvs ir iespēja mākslas cienītājiem un māksliniekiem tikties un veidot atvērta tipa diskusiju par un ap mākslu. Ja Jums interesē kultūra, šis pasākums ir Jums. Uzzini vairāk…………………………………………………………

Mobile Art Space (Mainīgā mākslas telpa) ir mākslas izstāžu cikls, kurš ir aizsākts kā atsevišķs Nodibinājuma Dessert Place projekts. Šī projekta galvenais vadmotīvs ir mainīgā vide –  gan no mākslinieciskā satura viedokļa, gan no ģeogrāfiskās dislokācijas skatpunkta. Uzzini vairāk………………………

                                                         Bezmaksas saimnieciskās darbības semināri māksliniekiem ir atklāta tipa tikšanās, kuras mērķis ir sniegt praktiskus padomus un zināšanas, radošo nozaru pārstāvjiem, saimnieciskās darbības jautājumos. Pēc būtības, šī ir bezmaksas iespēja saņemt konsultāciju no Paula Jansona juridiskā biroja un Rīgas grāmatvedības biroja vienuviet. Šīs tikšanās notiek Nodibinājuma Dessert Place sabiedriskās darbības ietvaros. Mūsu mērķis ir sniegt palīdzīgu roku māksliniekiem visdažādākos veidos. Saskaroties ar māksliniekiem ikdienā, mēs guvām skaidru viedokli par to, ka māksliniekiem pietrūkst zināšanas un ir daudz jautājumi par grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem. Uzzini vairāk…..

Your Heart Beat Music. Tikai tagad ir kļuvis iespējams neiespējamais, ir pavērusies viena no pašām noslēpumainākām lapaspusēm cilvēces vēsturē, kura saistīta ar cilvēka sirdsdarbības izpēti. Tas noticis pateicoties Augsti Godājamā profesora Vasīlija Ļenska atklājumiem sirdsdarbības jomā un viņa speciāli izstrādātai programmai, kura ļauj uztvert pašas dziļākās sirdsdarbības nianses. Izrādās, katrs cilvēks neatkarība no viņa vecuma, dzimuma un profesijas ir visīstākais komponists. Pietam, katram no mums ir augstākā mērā unikāls un neatkārtojams skaņdarbs. Skaņdarbs kurš atrodas mūsu sirdīs, šo vārdu vistiešākā nozīmē. Tā ir sirds mūzika. Uzzini vairāk……………….

1 Response to Mūsu darbi

  1. Atpakaļ ziņojums: DESSERT PLACE « CREA Promotion

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s